• Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Hakkımızda

Temel prensiplerimiz doğrultusunda, en değerli üretim faktörümüz olarak gördüğümüz insan kaynağımıza yatırım yapmaktayız. Bu özelliğimizle Kumaş tekstili sektöründe fark yaratan firmalardan biri haline gelmiş durumdayız. Jakarlı Kumaş , Süprem Kumaş , İnterlok Kumaş , Düz Kumaşlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en uygun maliyetlerle karşılayabilmek için Türkiye ve Avrupa Ülkeleri sektöründe kendisini ıspatlamış, itibarlı imalatçılarla çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi 2011 yılında kurduğumuz Özteks Fabrics firması ile Tekirdağ / Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesine 2015 yılında taşımış bulunmaktayız. Profesyonel satış ve pazarlama birimlerimizle global bir ticaret firması olma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşteri adaylarımızı da firmamız ile çalışmaya ve sunacağımız imkanlardan yararlanmaya davet ediyoruz. .

Misyonunuz

Belirlenen kurumsal değerlerimiz ışığında sürdürülebilir hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak sektörde güven duyulan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

2011 Yılında faaliyete başlayan firmamız jakarlı kumaş imalatında butik bir çalışma anlayışı ile tekstil sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Dışa bağımlığı minimize ederek tüm üretimin firma bünyesinde takibi ve kaliteli bir hizmet ideali ile çalışmaktadır.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)